دانلود مقاله بسیار مفید در مورد اخلاق همسرداری

دانلود مقاله بسیار مفید در مورد اخلاق همسرداریدانلود مقاله بسیار مفید در مورد اخلاق همسرداری|491504|mqe|روش های صحیح همسرداری در اسلام
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل دانلود مقاله بسیار مفید در مورد اخلاق همسرداری قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برای آشنایی با نکات ریز زندگی و همسر داری نیازی به مطالعه کتاب های قطور ندارید . این مقاله به صورت ساندویچی و سریع اصل قضیه را به شما خواهد گفت . این مقاله در 14 صفحه word ارائه شده است .

در ضمن از سر فصل های زیر تشکیل گردید ه :

اخلاق همسرداری

اما چه طور اخلاق انسانی را برقرار کنیم ؟

پودمان آداب معاشرت و آئين همسر دارِي

مظاهر خوش اخلاقي

اخلاق در خانواده

ارتباط انساني

و....

این هم قسمتی از تحقیق :

انسان موجودی است که از دوجنبه مورد بررسی قرار می گیرد ؛ (1) جنبه مادی و حیوانی (2) جنبه روحی و معنوی. بنابراین اعمال و رفتار انسان نیز در دو حوزه قرار می گیرد که رفتار های حیوانی و رفتار های انسانی دو نامی هستند که می توان بر این حوزه ها نهاد. در واقع این رفتار ها پاسخ به نیاز های او در این حوزه هاست.انسان با ازدواج کردن ، هم به یک سری نیاز های حیوانی و مادی خود پاسخ می دهد و هم به یک سری نیاز های روانی و معنوی که انسان از این جهت در بین موجودات منحصر به فرد است.البته در بعضی افراد برآورده کردن نیاز های مادی مهمتر از برآورده کردن نیاز معنوی است ، و در بعضی برعکس ، اما آن چه مسلم است ، این است که دوام این پیوند و کامیابی در آن بستگی به رفتارهای طرفین دارد . این رفتارها هم رفتار های جنسی طرفین را در بر می گیرد که به آن بهداشت زناشویی می گوییم و هم رفتار های انسانی که زیر مجموعه ایی از اخلاق انسانی است.به نظر شما با تحکیم روابط جنسی می توان به دوام پیوند امیدوار تر بود یا با تحکیم رفتارهای زوجین ؟ اگر چه روابط جنسی در جای خود مهم و قابل توجه است ، اما مطمئناً نمی تواند جز پایه هایی زندگی باشد ، در واقع در همسر داری آنچه اصل است ؛ توع روابط انسانی است و آنچه فرع است ، نوع و میزان و کیفیت روابط جنسی است.دلیل این امر روشن است ، زیرا اولا آنچه محیط را صمیمی می کند ، برخورد طرفین نسبت به همدیگر می باشد ، اگر این برخورد بر اساس معیار های الهی باشد ، محیطی گرم شکل می گیرد و نگاه ها به نگاه های انسانی و الهی تغییر خواهند کرد و اینجاست که خدا به وعده خود عمل می کند و بین زن و شوهر مؤدت و رحمت برقرار می کند ؛ در این نوع فضا حساسیت های طرفین نسبت به هم تا حد صفر کم می شود و فضای اعتماد و آرامش شکل می گیرد. هنگامی فضای آرامش در محیط خانواده شکل بگیرد ، نه تنها فقط در کنار هم بودن به زوجین آرامش می دهد ، بلکه کوچکترین دیدار و نظر افکندن نیز مایه آرامش است. مسلما روابط جنسی و عاطفی نیز لذت بخش تر خواهد بود.این را با زمانی مقایسه کنید که این نوع روابط به اجبار صورت گیرد و از ترس از هم پاشیدن خانواده صورت می گیرد. مصداق اول برای زندگی سرشار از عواطف ، زندگی امام علی (ع) و همسر ایشان است که دائما برای خانواده و همدیگر جانفشانی می کردند و حتی از دیدار یکدیگر احساس آرامش می کردند. (برای مطالعه بیشتر به قسمت مقاله -- ائمه و اولیا خدا مراجعه کنید) و مصداق گروه دوم ، زندگی عده کثیری از مردم دنیاست.مطالب دیگر:
📝کارآموزی کامپیوتر (نقش IT و شبكه در دخانیات)📝کارآموزی در شرکت فرآورده های غذایی هلیانه 📝پاورپوینت اعتیاد و نقش جامعه در درمان آن📝پروژه ارسال و دریافت DATA از سرور به کلاینت و برعکس در بستر پروتکل TCP با سی شارپ📝پروژه آماده افترافکت : کلیپ عکس تولد کودکانه و مدارس + دمو📝پاورپوینت تصویر ذهنی سازمانی📝پاورپوینت با موضوع تئوری آشوب در مدیریت📝پاورپوینت شخصیت و یادگیری📝پاورپوینت مدیریت تیم های ورزشی📝پاورپوینت مديريت خودشيفته📝پروژه آماده ادیوس سینک شده با موزیک خارجی الکساندر مناسب کلیپ عکس📝پاورپوینت با موضوع تصویر ذهنی سازمانی📝پاورپوینت با موضوع شخصیت و یادگیری📝پاورپوینت با موضوع مدیریت تیم های ورزشی📝پاورپوینت با موضوع مديريت خودشيفته📝سمینار آماده تحت عنوان بیماری های نقص ایمنی📝هوش مصنوعي و كاربرد ان درصنعت📝پاورپوینت تاثیر تغذیه بر پسر یا دختر شدن جنین📝تحقیق های یک صفحه ای از هنرمندان جهان پیکاسوو اونوره دومیه و پتر پل روبنس و دولاکروا و کته کلویتس و لوترک و ونسان ون گوگ 📝پاورپوینت مبانی مديريت كيفيت در صنايع جهان📝پاورپوینت مبانی مذاکره بازرگانی📝پاورپوینت مبانی معماری موتورهای جستجوگر📝پاورپوینت مبانی مهندسی زلزله📝نیمه رساناها Semiconductor📝پاورپوینت مبانی نظری کارآفرینی